Výlet do Plzně

13. srpna 2009 v 0:24 | Rikii |  Obrázky
Tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych stáhla fotky z mobilu, nějak "inteligentně" je pojmenovala a hodila si je do galerie blogu. Teď už chybí jenom vymyslet nějaký ty kecy okolo.
A tady jsou:


3. srpna jsem s taťkou vyrážela do Plzně - taťka hlavně kvůli školení, a já jsem se tam chtěla sejít s klukem (MonkyPanky), kterýho znám z netu. Je mu sice přes třicet, ale chtěla jsem se s ním prostě setkat aspoň jednou osobně. To se povedlo, i když trochu komplikovaně.

Když jsme přijeli do Plzně, začali jsme hledat hostel, kde jsme byli domluvení na přespání. Vůbec jsme ho nemohli najít, nakonec ho našel taťka až když vystoupil z auta a prošel si tu ulici po svejch. Dostali jsme pokoj (úzká ulička - na jedný straně postele, na druhý skříně a na konci okno, ale na přespání to bohatě stačilo. Byla tam i televize, ale nenaladitelná), hodili jsme si tam věci a pokračovali jsme v programu.

Nejdřív se chtěl taťka podívat, kam přesně půjde na to školení, a pak jsme chtěli do zoo. Hned první den jsme zabloudili. I když ne tak docela, směr jsme měli správnej, jenom jsme to trochu přepískli s délkou cesty. Tak jsme se kus vrátili, a tu budovu už jsme celkem bez problémů našli. Pak jsme šli na starák, protože jsme se dozvěděli, že odtamtud jezdí vláček do zoo (já si stihla ještě v levných knihách koupit dvě knížky) a jeli jsme.

U zoo jsme vystoupili co nejrychleji a šli jsme k pokladně, protože vláček byl plnej, a my nechtěli stát frontu. Koupili jsme lístky (do zoo i do dinoparku) a šli jsme. Nejdřív jsme měli namířeno do toho dinoparku na 3D kino. Bylo to do děsnýho kopce, ale nakonec jsme se tam vyškrábali.

Stěžejní bylo to kino, nevěděli jsme o tom totiž nic, kdy ho dávaj, kde, a jak je dlouhý. Tam jsme si teda frontu vystáli, ale měli jsme obrovskou kliku, holka co rozdávala ty 3D brejle jich měla opravdu už jenom pár, když jsme se dostali na řadu. Kino bylo pěkný a povedený, nejdřív jsem se lekla přímýho náletu nějakýho pterodaktyla, a pak po mně letěla žhavá koule ze sopky. Tu jsem sice čekala, ale stejně jsem se lekla.

Jakmile jsme vyšli ven, dala jsem se do focení. Celkem jsem za ten den v celý zoo udělala asi 230 fotek, z toho je asi stovka z dinoparku. Ani nevíte, jakou mi dalo práci, zredukovat to na těch 40 fotek co zveřejnim v tomhle článku (hodim je i s podrobnějšíma popiskama, než jsou v názvu, až na konec.)

Po šestý večer jsme měli sraz s Monkym (ani jeden jsme nejdřív nevěděli jak ten druhej vypadá) a vyrazili jsme na večeři do restaurace. Vytáhl nás ještě na bowling a pak jsme jeli do hotelu se vyspat. Bohužel měl Monky celej tejden do šesti, což je na jednu stranu škoda, ale možná je to taky dobře, na poprvý by se to s tim seznamováním nemělo přehánět. Šli jsme spát až někdy po půlnoci, ne že by na tom pokoji bylo co dělat, ale přišli jsme prostě tak pozdě.

V úterý jsem vstávala asi kolem desátý nebo jedenáctý, nevim přesně a (světe div se) šla jsem se projít. Vrátila jsem se v půl druhý a za chvilku přišel i taťka ze školení. Vyrazili jsme do města. Šli jsme na kostel Svatého Bartoloměje na náměstí republiky (nevim proč, ale celou dobu jsme tomu říkali prostě černá věž), protože mi taťka sdělil, že si nepamatuje, že by tam někdy byl, takže jsem se rozhodla, že ho tam prostě vytáhnu . Ještě jsme se byli projít - oba totálně vypnutý (taťka vyždímanej ze školení - byl tam totiž sám, a já jenom tak ze zvyku), takže jsme jenom tak bezcílně bloudili, protože jsme nemohli nic vymyslet.

V sedm jsem měla s Monkym sraz u kina, protože jsme se chystali na (pro mě už druhý za ty dva dny) 3déčko. Šli jsme na Dobu ledovou 3 - úsvit dinosaurů. Řeknu jenom jedno, byla to děsná sranda.

Ve středu už jsme nikam nešli, teda já ne, taťka měl ještě školení, ale tentokrát tam aspoň nebyl jedinej, byli tam celkem 4. Hned jak přišel jsme si sbalili a vyrazili jsme domů. Cestou jsme udělali pár zastávek, a po šestý (myslim) jsme byli doma.

Tak a teď už jenom ty fotky:
(pro jistotu - popisky jsou POD obrázkem)


Tenhle zjev mě dostal, naprosto dokonalej

tenhle se jim taky poved, jak má tu zvednutou přední nohu, tak je strašně roztomilej

krásnej pohled (kdyby byl živej, tak by to už asi až tak krásnej pohled nebyl XD)
Tenhle dinosaurus se mi hrozně líbí, škoda jenom, že má tak příšernej název...
Zajímavý, že u těch dlouhokrkejch udělali jenom ten krk a na tělo se vykašlali.... Byli tam takoví dva tenhle - ve vodě, a druhej u vyhlídky (proti tomu slunci nešel moc dobře vyfotit)
Pod tímhle jsem se prošla... a ani jsem se nemusela ohejbat

Týhle létající potvory jsem si málem nevšimla, už jsme skoro odcházeli, a tak nějak mě zarazilo, že tam nebyl žádnej z těch lítacích dinousaurů, tak jsem se pořádně podívala, a on tam jeden byl, potvora se schovával ve vzduchu XD
Tak, a to má za to, že se mi schoval - zabodnul se do stromu
Vstupní brána - fotila jsem si jí, až když jsme odcházeli, před tím mě to nějak nenapadlo
Tohohle beránka jsem sem dala z jedinýho důvodu, byl tak hodnej a otočil se na mě přesně v tu správnou chvilku, a navíc na zapískání (zamlaskání..., zavolání..., zase něco, co už si nepamatuju)
Krásný výtvory, bylo jich tam víc, ale mně se nejvíc líbila právě tahle žába, a žirafa, která je ob fotku dál
Jedna z nich (myslim že ta strakatá) stála i na tom vysokým špalku, ale než jsem tam došla a zapla foťák, tak seskočila
A tady je ta žirafa...
Ach ta lenost..., evidentně nejenom u lidí, odešla se schovat pod stříšku až když začalo pršet
No neni roztomilá?
Ani nevíte, jakou mám radost, že jsem jí stihla vyfotit při zívání, to se hned tak nepovede
A takhle vypadaly po dešti pod stříškou
Když začínalo pršet, tak jsme byli s taťkou zrovna u restaurace, takže jsme nemuseli chodit tak daleko se schovat. Měli tam takovouhle krásnou ceduli. Taky jsem si tady uvědomila, že mám s sebou dalekohled, na který jsem si samozřejmě ani nevzpomněla, když jsme byli na takový krásný vyhlídce v dinoparku...(a vrátit se tam samozřejmě nedalo)
Myslete si co chcete, ale nevypadá to prostě úžasně , to se jen tak nevidí...
Tady mi někdo řekněte, jak se ten vrabec (v levým dolním rohu) dostal do tohohle kotce. Neřeknu, kdyby to byl volnej výběh, ale tohle byla více-méně uzavřená místnost...
Drzoun jeden
Při prvním pohledu jsme já i taťka viděli jenom tohle, takže nás to přirozeně trochu zarazilo...
Pak jsme se ale podívali pořádně (ta malá bílá tečka dole uprostřed neni smetí, to je lebka tý myšky)
Dlouho jsme nemohli přijít na to, co je to vlastně za zvíře, až nás teda nakonec napadlo, podívat se po nějaký tý ceduli
Nevim jak se mi ho povedlo takhle dobře vyfotit, furt se mi vyhejbal, zmetek. Ale taky jsem na tuhle fotku náležitě pyšná.
Tohle bylo spíš na video, ale nechtěla jsem riskovat, že to zase zvořu, takže jsem radši o sto šest fotila
Tenhle pták vypadá opravdu zajímavě, taťka ho přirovnal k holubovi, a protože mě nic jinýho nenapadlo, tak jsem se k tomuto názoru přidala
"Dopravní zácpa" další taťkovo nápad
Někdo tu vodu hlídat musí, aby správně tekla
Co na to říct...
Tentokrát to mimořádně patří k obrázkům, co jsou dole. Na dalších třech obrázcích jsou totiž jenom klokani nafocený pár chvil po sobě. Když jsem ty fotky viděla, napadlo mě podle jejich pohledů pár věcí, co si asi kterej klokan myslí. Nejdřív jsem sem chtěla napsat, co jsem vymyslela já, ale pak mi přišlo jako lepší nápad, když vás nechám, abyste něco vymysleli vy, takže jsem zvědavá na vaše výtvory.
A poslední fotka. Ten Ledňák (doufámXD) vlevo se dal vyfotit jednoduše, celou dobu seděl na jednom místě, ale ten vpravo furt lítal sem a tam, takže jsem ráda, že mi vyšla aspoň jedna taková pěkná fotka.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kelllyna | Web | 13. srpna 2009 v 8:53 | Reagovat

ty fotky sou sugoi :)
btw, Rikii-chan, ty se po mě opičíš XD

2 Nika | Web | 14. srpna 2009 v 15:12 | Reagovat

moje názory k:
MonkyPanky: cože? takovýhle známosti přes internet jsou nebezpečný, moch to bejt úch-*pohled na sesterstvo* už mlčim...
šílený zabiják (obr3): vypadá jak můj brácha...
styrakosaurus (obr11): ten mi připomíná Artíka(Soni psa)!! :D
vlk hřívnatý: íííp! kawaii! prý je to nejvyšší druh vlka :3
klokani: zkoro nic mě nenapadá. leda... "tý fole, to je zase xichtů..."

3 Kelllyna | Web | 14. srpna 2009 v 19:16 | Reagovat

Nika: jo, ten styrakosaurus je děsně kawaii :)
(a Rikii Arťu zná)

4 Nika | Web | 14. srpna 2009 v 21:01 | Reagovat

to je možný, ale kdybych to i já viděla takhle napsaný, možná bych nechápala...

5 Kelllyna | Web | 15. srpna 2009 v 15:17 | Reagovat

huh... XD

6 Torg | 16. srpna 2009 v 8:14 | Reagovat

ty dinosauři sou fakt moc povedený :-)

7 Torg | 16. srpna 2009 v 8:18 | Reagovat

a mám pro tebe ty odkazy na smallville

8 Rikii | 16. srpna 2009 v 23:41 | Reagovat

[1]: jak to myslíš s tim opičením? Chtěla jsem to napsat takhle, takže bych řekla že to bude spíš tím sesterstvím ;-)
[2]: nevim, jestli to bylo z toho článku pochopitelný, ale byla jsem tam s taťkou ;-) , a čekala jsem, jakou budeš mít reakci na vlčka  :-D (PS: brácha, jo?  :-D )
[7]: já nechci smallville!!! na ten mám odkazů asi milion, já chci supermana T-T

9 Torg | 17. srpna 2009 v 6:06 | Reagovat

tak v tom ti moc nepomužu ten se mi nedaří najít

10 Nika | Web | 17. srpna 2009 v 12:13 | Reagovat

jo, přesně jako brácha, když dostane zaracha na počítač! xD

11 Kelllyna | Web | 18. srpna 2009 v 4:52 | Reagovat

ROFL XD ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama